google-site-verification=_xMGFI8iVMqO0lR6KIXCjWHgnnY3e93MKfwIQptLKTk

"NON MOLLARE MAI" – "NIKDY SE NEVZDÁVEJ"

Jmenuji se Iryna Bidašová. Jak už mé jméno napovídá, pocházím z Ukrajiny. V České republice žiji od roku 1997 a po vystudování střední jazykové školy v Ostravě jsem zakotvila v nádherné Plzni!

Jsem matka, vášnivá motorkářka, amatérská tanečnice, podnikatelka a cestovatelka. Můj život je plný různých rolí a aktivit, a to je přesně to, co mě naplňuje a nabíjí energií. Propojení těchto zájmů se odráží i v mé fotografické tvorbě. Jednou fotím portréty ve studiu, pak zase motorky z kufru auta, jindy rovnám nábytek v hotelovém pokoji a pak vyrazím do světa a zachycuji tamní život.

Kompletní přehled mých služeb a portfolio najdete na webu:

WWW.IRYNABIDASOVA.COM


     Jsem fotografka s citem pro krásu a jednoduchost. Na fotografiích chci zachytit danou atmosféru, pohyb, skutečné tváře, úsměvy a emoce. V mém ateliéru proto nehledejte rekvizity, převleky nebo dekorace. Ke každému focení přistupuji individuálně – na všem se s klientem dopředu domluvíme buď osobně, nebo telefonicky. Mám ráda nevšední focení. Zajímavým nápadům se meze nekladou, a to ať už se jedná o portrétní fotografie, promo fotografie nebo fotografie jen tak pro radost. Skrz zálibu v motorkách jsem se v roce 2013 stala spoluzakladatelkou dámského motorkářského spolku BikerCats (www.bikercats.cz), kde společně s kolegyněmi-motorkářkami každý rok fotíme charitativní kalendáře a výtěžek z jejich prodeje pak slouží na pomoc potřebným v Plzeňském kraji.

Miluji focení portrétu, ale stejně tak ráda se courám s foťákem v ruce různě po světě a zachycuji tamní život. Díky tomu vznikla velká sbírka krajinářských fotoobrazů, které vystavuji nebo nabízím k prodeji na mém facebookovém profilu.

JAKÉ FOCENÍ NABÍZÍM?

REALITNÍ, INTERIÉROVÉ a DESIGNOVÉ – ideální pro realitní kanceláře, architekty, designéry, developerské a stavební společností.

MOTORKÁŘSKÉ – jste motorkář / motorkářka? Super! Mám 10 letou zkušenost s focením motorek díky spolupráci na charitativním kalendáři BikerCats (www.bikercats.cz). Jsem motorkářka tělem i duší!

FIREMNÍ / BRANDOVÉ – Business portréty, pracovní týmy a propagační fotografie pro různá odvětví – ať jste fitness trenér, pedagog, couch, hudebník, moderátor, lékař, obchodník, tater atd.

TANEČNÍ / SPORTOVNÍ – ať už se čemukoliv věnujete profesionálně nebo jste amatér, pomohu zachytit na fotce pohyb, vášeň a lásku k tanci a sportu.

PORTRÉT – solo, párové, těhotenské, rodinné focení.

KDE NAJDETE KOMPLETNÍ PORTFOLIO MÝCH SLUŽEB?

Interiéry & Reality & Business – www.foceni-realit.cz

Portrét & Tanec & Motorky – www.irynabidasova.com

     Svým klientům chci nabídnout kompletní balík služeb a tak jsem své působení rozšířila a vyučila se na grafickou designérku. Během několika let jsem získala zkušenosti s návrhem logotypů, knih, učebnic, časopisů, propagačních materiálů a dokonce jsem měla tu čest navrhnout i deskovou hru o dinosaurech. Cizí mi není ani webdesign a pokud je volná kapacita, s radosti vám navrhnu i webovou prezentaci. Pracuji na platformách Wordpress, Wix.com, Webnode.cz. Zaleží na vašich představách a rozpočtu. 

FOTÍM DRONEM?

Jsem držitelkou řidičského průkazu na dron kategorie OPEN A1/A3. Absolvovala jsem výcvik dálkově řídícího pilota ve stejné kategorii. Dron využívám k nafocení nemovitosti, ale jeho využiti má daleko širší spektrum.

Je jedno, pro který styl se rozhodnete, zaručuji individuální přístup a profesionální služby. Věřím, že společně můžeme vytvořit něco skvělého!

Baliček StartUp 4v1  je ideální pro začínající podnikatele a firmy: najdete v něm návrh logotypu, fotografování, návrh propagace a tiskovin a návrh webdesignu. Pokud potřebujete jen zlomek balíku pak není problém vytvořit nabídku na míru! 

Oblast působení: Fotografický ateliér mám v Plzni, ale fotím po celé České republice a jsem k dispozici k realizaci zakázek i celosvětově.

Znalost jazyků: CZ, RU, UA, ENG

MOJE FOTOGRAFIE V ČR A VE SVĚTĚ...


"Celé focení je vždy hodně zábavné a dost se nasmějeme. Jeden rok jsem si vypůjčila manžela jedné z nás a zkoušela na něm svícení a pózy pro holky," popisuje fotografka. 

CELÝ ČLANEK ZDE!

Od roku 2018 můžete mé fotografie vidět i v prostorách Centru mamografického creeningu v Nemocnici Privamed v Plzni.

"Smích je nejlepší lék, tak se smějme, to je motto výstavy nazvané Dětské úsměvy v novém Centru mamografického screeningu v Nemocnici PRIVAMED. Nafotila je Iryna Bidašová, mladá fotografka, která se narodila na Ukrajině, ale už řadu let žije v České republice."

CELÝ ČLANEK ZDE!

Moje fotografie v zahraničí - třeba Thajsky turistický průvodce. Mimochodem, stejná fotografie vyhrála i jednu foto soutěž v ČR. 

CELÝ ČLANEK ZDE!

V letech 2018 - 2019 jsem pořádala výstavy na několika místech v Plzni, Havířově, Mosty u Jablunková.