google-site-verification=_xMGFI8iVMqO0lR6KIXCjWHgnnY3e93MKfwIQptLKTk

"NON MOLLARE MAI" – "NIKDY SE NEVZDÁVEJ"

  Jmenuji se Iryna Bidašová. Jak už mé jméno napovídá, pocházím z Ukrajiny. V České republice žiji od roku 1997 a po vystudování střední jazykové školy v Ostravě jsem zakotvila v nádherné Plzni!

Jsem milující matka dvou dětí, vášnivá motorkářka, podnikatelka a cestovatelka. Mojí další vášní, která mě v životě nabíjí, je focení a prostřednictvím svých fotografií Vám chci darovat kousek své životní energie.

Skrz zálibu v motorkách jsem se v roce 2013 stala spoluzakladatelkou dámského motorkářského spolku BikerCats (www.bikercats.cz), kde společně s kolegyněmi-motorkářkami každý rok fotíme charitativní kalendáře a výtěžek z jejich prodeje pak slouží na pomoc potřebným v Plzeňském kraji.

Kompletní přehled mých služeb a portfolio najdete na webu:

WWW.IRYNABIDASOVA.COM


     Jsem fotografka s citem pro krásu a jednoduchost. Na fotografiích chci zachytit danou atmosféru, pohyb, skutečné tváře, úsměvy a emoce. V mém ateliéru proto nehledejte rekvizity, převleky nebo dekorace. Ke každému focení přistupuji individuálně – na všem se s klientem dopředu domluvíme buď osobně, nebo telefonicky. Mám ráda nevšední focení. Zajímavým nápadům se meze nekladou, a to ať už se jedná o portrétní fotografie, promo fotografie nebo fotografie jen tak pro radost.

      Miluji focení portrétu, nemovitostí, ale stejně tak ráda courám s foťákem v ruce různě po světě a zachycuji tamní život. Díky tomu vznikla velká sbírka krajinářských fotoobrazů, které vystavuji nebo nabízím k prodeji na mém facebookovém profilu.

     Doporučení pro fotografa zní: "Najdi si svůj vlastní styl, podle kterého tě ostatní poznají". I po 10 letech jsem stále ve fázi "hledání". Jednou fotím z kufru auta, jindy se procházím s rodinou v parku nebo ji nasvěcuji v ateliéru. Pak se zase toulám v přírodě nebo rovnám nábytek v hotelovém pokoji. Těch stylů, co mě baví, je prostě víc, takže proč zůstat u Toho jednoho, když si můžu vychutnávat rozmanitost, kterou mi moje povolání nabízí.

     Svým klientům chci nabídnout kompletní balík služeb a tak jsem své působení rozšířila a vyučila se na grafickou designérku. Během několika let jsem získala zkušenosti s návrhem logotypů, knih, učebnic, časopisů, propagačních materiálů a dokonce jsem měla tu čest navrhnout i deskovou hru o dinosaurech. Cizí mi není ani webdesign a pokud je volná kapacita, s radosti vám navrhnu i webovou prezentaci. Pracuji na platformách Wordpress, Wix.com, Webnode.cz. Zaleží na vašich představách a rozpočtu. 

Baliček StartUp 4v1  je ideální pro začínající podnikatele a firmy: najdete v něm návrh logotypu, fotografování, návrh propagace a tiskovin a návrh webdesignu. Pokud potřebujete jen zlomek balíku pak není problém vytvořit nabídku na míru! 

Oblast působení:

Fotografický ateliér mám v Plzni, ale fotím po celé České republice a jsem k dispozici k realizaci zakázek i celosvětově.

Znalost jazyků: CZ, RU, UA, ENG