google-site-verification=_xMGFI8iVMqO0lR6KIXCjWHgnnY3e93MKfwIQptLKTk

FAQ

1. Jak si mohu objednat focení?

Objednávku můžete provést buď na emailu: foceni@irynabidasova.cz, telefonický na čísle +420 608 780 064, nebo vyplněním poptávkového formuláře na úvodní stránce www.irynabidasova.cz. Po obdržení vám odpovím do 24 hodin.

2. Jaká je cena vašich služeb?

Cena za interiérové / realitní focení je individuální. Záleží na velikosti objektu, požadovaném celkovém počtů snímků a způsob využiti fotografie. 

Je lepší se se mnou spojit a na všem se domluvit.

3. Jak dlouho bude trvat než dostanu své fotografie?

Doba zpracování fotografií jsou tři pracovní dny až týden. Pokud na fotografie spěcháte, je možné se domluvit na dřívějším zpracování. Tato služba je zpoplatněná.

4. Dokážete natočit náš objekt?

Ano. Po domluvě pro vás vytvořím jednoduchou video prohlídku nemovitosti.

5. Máme nějak zvlášť připravit objekt k nafocení / natočení? 

ANO! Pokud objekt bude připravený, vyklizený / uklízený pak se celý proces velmi urychli. Každý klient ode mě dostane CHECK LIST - seznam věcí a doporučení jak připravit objekt k nafocení. Na všem se dopředu domluvíme.

6. Jak dlouho trvá vaše práce?

Doba focení závisí na mnoha faktorech jako je velikost objektu, počet finálních fotek a v neposlední řadě připravenost objektu. Během zpracování nabídky pro Vás dokážu odhadnout pracovní dobu.

7. Účtujete si cestovní náklady?

Své služby nabízím po celém území ČR. Poplatek za každý ujetý kilometr je 8,- Kč. Můj výchozí bod je mé fotografické studio v Plzni. V rámci Plzně náklady na cestu neúčtuji.

8. Vlastníte dron? 

Ano! Váš objekt natočím a vyfotím dronem, pokud bude možné v dané lokalitě vzlétnout. Vše se musí domlouvat předem.